Mans konts
Reģistrācija
Vēlmju saraksts (0)
 
Cart 0
0.00€

Komplekts 6 kW Saules paneli Longi 500w (Black) 12 gab. + MOD6000TL3-X

Komplekts 6 kW Saules paneli Longi 500w (Black) 12 gab. + MOD6000TL3-X


  • Ražotājs: Growatt
  • Modelis: 6 kwW + Solar Panels + 6 KW Inverter
  • Pieejamība: Pieejams

  • 4 184.60€4 643.06€
  • Ar PVN: 4 184.60€

Komplektam pieejams līdzfinansējums 2800 EUR apmērā

Komplektā iekļauti:

- Saules paneļi LONGI (Black Frame) LR5-66HIH-500M x 12 gab; 

- Invertors Growatt MOD 6000TL3-X

LONGI ir augstākās kvalitātes saules paneļu un fotovoltisko silikona šūnu ražotājs. LONGI nodrošina 12 gadu ražotāja garantiju un 25 gadu efektivitātes garantiju saules paneļiem. Kā minēts  nosaukumā, saules paneļiem LONGI (Black Frame) LR5-66HIH-500M ir melns rāmis un melnas silikona šūnas, kas kopā rada estētisku saktu Jūsu jumtam vai zemes konstrukcijai. LONGI saules paneļi atbilst TUV (Vācija/Austrija) un CE (Eiropas Savienība) tehnisko iekārtu serticikācijām.

Growatt ir viens no vadošajiem fotovoltisko risinājumu ražotājiem pasaulē, kas ir ieguvis atzinību par kvaitatīvu enerģijas pārveidošanas un uzglabāšanas produktu ražošanu un efektīvo door-to-door garantijas servisu. 10 gadu garantijas ietvaros Growatt invertoriem, nepamatotu bojājumu gadījumā, jekurš klients var vērsties pie SunGo vai cita oficiālā Growatt pārstāvja, un iekārta tiek nosūtīta uz remontu vai klientam tiek izsniegts jauns invertors.

Jebkuram klientam ir iespēja tīkla invertora vietā iegādāties Growatt Hibrida invertoru MOD 6000TL3-XH.

Papildus Komplektam SunGo piedāvā saules paneļu stiprinājumus visiem jumtu tipiem/materiāliem un zemes konstukcijas paneļu montāžai. Ar tiem varat iepazīties Internetveikala sadaļā "Jumta Stiprinājumi" vai "Zemes Konstrukcijas", vai sazinoties ar mūsu speciālistiem pa telefonu vai epastā.

SunGo piedāvā arī saules paneļu uzstādīšanas pakalpojumus. Sazinoties ar mūsu speciālistiem, tie izstrādās ikvienam gadījumam piemērotu risinājumu. Mūsu speciālisti piedāvā pilna servisa pakalpojumu: sniegs bezmaksas konsultāciju, izstrādās individuālu risinājumu katram klientam, izveidos saules sistēmas ražošanas jaudas simulāciju Jūsu apstākļiem, veiks visus iesniegumus Sadales Tīkliem un nokārtos valsts līdzfinansējuma iegūšanu. Lai uzzinātu vairāk, sazinaties ar mūsu speciālistiem.